Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Vazhdo Lojën.

Këto lojëra seksi punojnë si në kompjuterë, ashtu edhe në celular.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojë Seksi Rik Dhe Morti.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj Lojën Më Të Çmendur Seksuale Të Rikut Dhe Mortit

Rik Dhe Morti është një nga seritë më të mëdha vizatimore për të rriturit këto ditë. Ajo ka një audiencë masive dhe kudo që ka një shfaqje me shumë tifozë dhe popullaritet të madh, ka gjithashtu një kërkesë për parada pornoje bazuar në personazhet dhe temat e përshkruara në histori. Kërkesa për Rikun Dhe Mortin porno është e madhe, por nuk ishte e kënaqur siç duhet. Kjo deri tani, sepse një ekip i aftë i zhvilluesve të lojrave për të rritur janë bashkuar për Të na dhënë Lojën E Rikut Dhe Mortit., Jo vetëm që do të jetosh një aventurë të shkëlqyer në universin Rik dhe Morti, por loja prek me aftësi të gjitha temat e shfaqjeve dhe paraqet të gjithë personazhet me potencial eksitim.

Loja ka një ndjenjë të fortë vizuale, por pa shpërfillur ndërveprimin e skenave të luajtshme të seksit. Historia është origjinale dhe është hartuar në një mënyrë për të përfshirë në mënyrë të pafajshme të gjithë personazhet në takimet e seksit pa i detyruar ata në komplot. Ju do të luani nga perspektiva E Mortit, e cila ishte disi e pritshme, pasi ai është një adoleshent i eksituar i cili dëshironte për shumicën e femrave në seri. Loja është tepër e kënaqur për tifozët e serisë, sepse Morti më në fund do ta vërë pallën e tij me brirë në të gjitha femrat që ai ëndërronte gjatë stinëve., Dhe nuk ka kufizime në atë që ai do ta pallojë në lojë, pavarësisht nëse vajzat janë familja e tij ose nëse nuk janë njerëz.

Lloji I Lojës Seksuale Të Rikut Dhe Mortit

Lore origjinale e universit Rik dhe Morti është e drejtë për shfrytëzimin e të gjitha llojeve të kinksave dhe fantazive në një lojë porno parodi të serive, dhe zhvilluesit e kësaj loje dinin si të përfitonin nga kjo. Së pari, le të flasim për të dukshmen. Do të kesh skena seksi të luajtshme midis Mortit, mamasë së tij seksi dhe motrës së tij kurvë. Skenat e seksit incest po vijnë gjithashtu me disa dialog të shkëlqyer, joshje dhe skenarë që po çojnë deri në përvojën e inçestit. Ti gjithashtu do të ndihmosh që Morti të drejtojë brekët e Tij të fundit Për Xhesikën., Temi Guetterman gjithashtu e ka punën keq. Dhe pastaj janë shumë alienë dhe cyborgë që do të mirëpresin pallën E Mortit brenda tyre. Megjithëse Morti e ka palluar Guendolinin në historinë origjinale, seksi që do të bëjë me robotin e keq është shumë më intensiv dhe i qartë në këtë lojë.

Sa i përket kinksit, gjërat do të keqësohen. Ka shumë puse dhe disa veprime anale, ka shumë gojore që ndodhin në POV dhe disa të shtëna që do të kënaqin të gjitha ato ëndrrat seksi që ke pasur për femrat seksi nga Rik dhe Morti. Mbi të gjitha, zhvilluesit i përdorën mundësitë në universin E Rik dhe Mortit, si ideja që Morti ka për të palluar motrën e tij pa e jetuar atë në dhomën e saj me ndihmën e një portele nëpër të cilën ajo e qëlloi për vëllain e saj.

Luaj Lojën E Rikut Dhe Mortit Për Seks Falas Në Shfletuesin Tënd

Do ta gjesh këtë lojë në shumë faqe të tjera në internet, por në të gjitha rastet, duhet ta shkarkosh nëse do ta provosh lojën. Epo, ne jemi vendi i parë që arritëm të ta sjellim në internet. Duhet vetëm të shtypësh butonin e lojës dhe pasi të mbushet loja do ta luash direkt në shfletuesin tënd. Sepse loja është mjaft e madhe, ju do të duhet të prisni për gjysmë minute deri sa gjëja të ngarkohet plotësisht.

Në të njëjtën kohë, po i përmbahemi të gjitha copëzave që po lirohen nga krijuesit e lojës dhe i zbatojmë me server-ët tanë. Ky është versioni më i fundit i lojës, me gjashtë episode të ndryshme në të cilat Morti pallon zoçka të ndryshme, dhe kur episode të reja me personazhe të rinj do të jenë në dispozicion, ne do t'i rifreskojmë ata në lojë dhe do të bëjmë një post në faqen tonë të parë për të.

Pra, nëse ke një fantazi Të Rikut dhe Mortit, kjo është loja finale për ta kënaqur atë. Jam i sigurt që do ju pëlqejë stili grafik, sepse imiton skicat origjinale të personazheve. Edhe dialogu midis personazheve tingëllon si diçka që ata do të thoshin në serinë origjinale. Në tërësi, ky është një shembull i shkëlqyer se si duhet të bëhet një lojë seksi. Luaje sonte!

Luaj Falas Tani